Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI
www.basagacmuhip.somee.com, www.basagacweb.blogspot.com ve www.facebook.com/basagacweb alan adları ile yayın yapan bu siteleri direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitelerin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve siteler ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlamalar
Bu site” ve “Başağaçweb.blogspot.com” : www.basagacmuhip.somee.com ve www.basagacweb.blogspot.com alan adlarıyla yayın yapan web sitelerini ve bu web sitelerinin sahibini ve/veya sahiplerini ifade eder.
Kullanıcı” : Bu siteyi direkt ve/veya dolaylı olarak ziyaret eden üye veya ziyaretçi konumundaki kişiyi ifade eder.
Site İçeriği”: Bu sitede yer alan tüm bilgi, yazı, görsel, işitsel mesaj, video, tasarım, isim, logo, marka, veri, kod ve diğer tüm bilgi ve materyalleri ifade eder.
Yazar” ve “Yazarlar”: Site içeriğinin oluşmasını sağlayan veya site içeriğinin oluşmasına katkıda bulunan 3. şahısları ifade eder.
"Başağaç web": Sitelerde geçen bu isim yayın yapılan tüm alanları ifade eder.
"Basagac web editör": Site içerisinde geçen, bilgi, röportaj, belge, resim ve videoların çekilmesi, elde edilmesi, izin alınması ile düzenlenmesinden sorumlu kişidir.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları
Başağaçweb.blogspot.com, Facebook.com/Başağaçweb ve BasagacMuhip.somee.com’u ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize yönelme şekilleri bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir. Bu bölümleri kullanabilmek için bazı durumlarda çeşitli sosyal platformlardan üye girişi yapmanız gerekebilir.

Site İçeriği, Diğer Site Linkleri ve Kullanıcı Yorumları
BaşağaçMuhip.somee.com, Facebook.com/Başağaçweb ile Basagacweb.blogspot.com’un sunduğu site içeriğinin tüm bölümleri Başağaç web editör tarafından sağlanmaktadır. Site içeriğinde belirtilen düşünce, tavsiye, hizmet, öneri ve diğer içeriğin sağlayıcısı yazar ve yazarlar gibi 3. şahıslar olduğu durumlarda, BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan hiç bir koşul altında sorumlu değildir.
Ayrıca, bu sitede diğer sitelerin linkleri (dış bağlantılar) bulunabilir. BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Değişiklik Hakları
BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com herhangi bir zamanda ve kullanıcıya haber vermeksizin kullanım şartlarında ve gizlilik politikasında çeşitli düzenlemeler yapabilir. Bu düzenlemeler, eklemeler, değişiklikler ya da iptallerin takibi tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com’u kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı İlişkileri
BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com’un diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların yorum beyanlarını kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Fikri Mülkiyet Hakları
BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olabilecek türden site içeriği barındırmaktadır. BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif haklarına sahiptir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com'un yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda Kullanıcı BasagacMuhip.somee.com ile Basagacweb.blogspot.com’un çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir.

Kullanıcı bu siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder